לכל שאלה תשובה

האגודה נמצאת בקומה הראשונה בבניין 4. ניתן ליצור קשר עם כלל נציגי האגודה במיילים, בטלפונים ובהודעה בדף הפייסבוק שלנו.

תפקיד האגודה לייצג את צרכי הסטודנט, במישור האקדמי, מילואים, חיי חברה, תעסוקה וכן דיור ובעיות כלליות. בנוסף לכל סטודנט המגיע לוועדת משמעת מגיע ייצוג של מאגודת הסטודנטים בוועדה.

כן.
תמיד ניתן לשמש כנציג מחלקה של האגודה במחלקה שלך. תפקיד זה מעניק ייצוג למחלקה מול האגודה, מול האקדמיה ומול המרצים. כך, יש לך את הזכות לשמש בתפקיד כחלק מהאגודה, ולכך יתרונות רבים.
לשאלות מוזמן לפנות למדור אקדמיה.

בוודאי! תמיד ניתן להגיע למשרדי האגודה ולראות מה מתאים לך. ישנם תאים חברתיים רבים, בוודאי תמצא תחום שמעניין אותך ותוכל להיות פעיל בו ולהוביל תחומים חברתיים. לשאלות נוספות מוזמן לפנות למדור עשייה חברתית.

במידה והנך סטודנט שנה ב' או ג' או מעבר לכך ונרשמת בעבר כחבר לאגודה עליך להגיע לאוהל פתיחת שנה בכיכר מחוץ לבניין 4, ותקבל את כרטיסך החדש.
במידה והנך סטודנט בשנה א' עליך להירשם כאן .
במידה וחרב עולמך, ורחמנה ליצלן איבדת במהלך השנה את הכרטיס סטודנט שלך, ניתן להוציא כרטיס חדש על ידי הרשמה כאן בעלות סמלית בת 10 ש"ח. את כרטיס החדש יש לאסוף במזכירות האגודה השוכנת בבניין 4 בין השעות 16:00-9:00.
זמן ההמתנה להנפקת כרטיס חדש הינו עד שבועיים. 

קודם כל, לנשום עמוק! דבר שני, אגודת הסטודנטים פה בשבילך. ניתן לפנות לרכז המשמעת במדור אקדמיה והוא ישמח לייעץ לך מה עושים.

קודם כל אנחנו ממליצים לך בחום להצטרף לקבוצת פייסבוק וקבוצת וואצטאפ של המחלקה שלך, וכמובן להיעזר באתר הסיכומים שלנו.

הסילבוס הינו חוזה כתוב בין המרצה לסטודנטים. ככזה, עליו לכלול את פרטי הקורס ודרישותיו, קריאת חובה ורשות במסגרת הקורס ופרטי המרצה ודרכים ליצירת קשר.
בנוסף, על הסילבוס לכלול את הרכב הציון הסופי בקורס (מבחן מסכם, עבודות אמצע, בחנים וכיו"ב.  שינוי הסילבוס יתבצע עד תום תקופת שינויים וכל שינוי דורש עדכון.

המרצה נדרש להעביר ציון בגין מטלה רגילה בתוך חודשיים לכל היותר מהיום שנקבע להגשת העבודה. ציונים של עבודת גמר, סמינר ופרויקט גמר ימסרו בתוך שלושה חודשים, לכל היותר, ממועד מסירתם.

המרצה נדרש להעביר את הציונים למזכירות המחלקה בתוך עשרה ימים מיום הבחינה, ולא יאוחר מ-4 ימים לפני מועד ב'. ציוני מועד ג' ימסרו תוך עשרה ימי עבודה.

לכל סטודנט יש את האפשרות לגשת לשני מועדי בחינה בלבד. אם ניגשת למועד א' ולמועד ב' , אין באפשרותך לגשת למועד ג'.

סטודנט שבלוח הבחינות שלו קבועות שתי בחינות באותו תאריך, והשתתף באחת מהן, יוכל להגיש בקשה למועד ג' בבחינה בה לא נבחן.

סטודנט שבלוח הבחינות שלו 4 בחינות באותו שבוע (בין יום א'-יום ו') רשאי לא לגשת לאחת הבחינות ולהגיש בקשה למועד ג' בבחינה בה לא נבחן.

במקרה שבחינות בשני קורסים מתקיימות באותו תאריך, ואחד הקורסים הוא קורס חובה, חייב הסטודנט להיבחן בקורס החובה בתאריך המקורי.

  1. סטודנט שהיה מאושפז בבית חולים באחד משני המועדים

  2. סטודנט שהיה בטיפולי פוריות, הריון, לידה, אימוץ או קבלת ילד למשמורת או אומנה (כפי שמופיע בפירוט בתקנון)

  3. אבל שבעה ימים (בגין בן משפחה מקרבה ראשונה).

  4. חגים ומועדים דתיים מוכרים.

  5. חתונה (סה"כ 5 ימים, 2 לפני יום האירוע, יום האירוע, 2 לאחר יום האירוע).

  6. ברית מילה/זבד הבת קירבה ראשונה (יום האירוע בלבד).

את הבקשה להיבחן במועד מיוחד יש להגיש באתר האינטרנט לפי פרסומי המכללה.

במועד א' ובמועד ב' המרצה חייב להיכנס לכיתות הבחינה להבהרת שאלות הבחינה במהלך 30 הדקות הראשונות. בבחינות האורכות מעל שעתיים ייכנס המרצה לפחות עוד פעם אחת לכל הכיתות. מרצה מחויב לשהות בקמפוס עד סיום הבחינה. במקרה של היעדרות המרצה או מתרגל מטעמו, רשאי סטודנט לבטל את השתתפותו בבחינה ולא להגישה לבדיקה, ויהיה זכאי להיבחן במועד מיוחד. במועדים המיוחדים אין המורים ו/או המתרגלים מחויבים להימצא בבחינות. המרצה או מי מטעמו יידרש להיות זמין לקשר טלפוני במחצית השעה הראשונה של הבחינה. הקשר עם המרצה ינוהל ע"י מדור בחינות.

סטודנט ששירת שירות מילואים בן עשרה ימים לפחות במצטבר במהלך קורס סמסטריאלי, ונעדר בשל כך משיעורים בקורס, יכול לדחות את הקורס ולחזור עליו ללא תשלום נוסף, בתנאי שעדיין לא נבחן.  על כן זכאי הסטודנט לרישום מוקדם לקורסים על פי נהלי המחלקה בה לומד.
כמו כן, סטודנט הנעדר בשל שירות מילואים זכאי להטבה: 50 צילומים או הדפסות בקופי-מדיה של חומר לימודים שהפסיד, בעד כל יום שבו נעדר.
וגם.. בכל שנה דיקן הסטודנטים מחלק מלגות על סך 510 שקלים לכל סטודנט ששירת במילואים 21 יום ומעלה. 
ניתן לפנות למחלקה הרלוונטית או למדור אקדמיה לשאלות נוספות.

סטודנטית בהיריון, החל מהחודש השביעי להריונה עד חודש לאחר הלידה, זכאית לקבל היתר כניסה עם רכב לקמפוס המכללה. כמו כן הינה זכאית הסטודנטית לתוספת זמן בבחינה, בשיעור של 25% ממשך זמן הבחינה.

בוודאי! הרי אנחנו פה בשבילך.
תמיד ניתן לפנות לרמ"ד רווחה (לינק לפרטי מדור רווחה) או ישירות למשרד הדיקן. המשרד מעניק סיוע בכל ההיבטים המקיפים את עולמו של הסטודנט במהלך הלימודים, בעיקר בנושאים לא אקדמיים הדיקן, מר אלון גייר יעשה כל שביכולתו בכדי לסייע במציאת מלגות והלוואות, סיוע במגורים בסביבה, שאלות הרלוונטיות למילואים, הריון ולידה, סיוע לעולים, מרכז נגישות, היחידה למעורבות חברתית ועוד תחומים רבים ונוספים. 
משרד הדיקן נמצא בבניין קומה ראשונה בבניין 4 (בית הסטודנט, מעל המחרשה).

acadamon fottern
hotam