קצת עלינו

אגודת הסטודנטים והסטודנטיות במכללה האקדמית ספיר הינה הגוף המייצג את הסטודנטים במכללה מול ההנהלה והגורמים האקדמיים למען קידום האינטרס הסטודנטיאלי, תוך שאיפה לשיפור מתמיד בתנאי הלימוד ושמירה על תנאים שווים לכל סטודנט באקדמיה.

איפה זה פוגש אתכם/ן? אנו החוט המקשר בין הסטודנט לבין הנהלת המוסד בשאיפה לייצר קרקע נוחה ללמידה, וחוויה לכלל הסטודנטים במגוון תחומים: אספקת השירותים החברתיים, התרבותיים הכלכליים וכן שירותים הנוגעים לרווחת הסטודנט- החל מסיוע וייעוץ, דרך חיזוק וליווי מיזמים חברתיים, ועד הפקת אירועי תרבות ופנאי.

יורי לוין, יו”ר האגודה: “אגודת הסטודנטים והסטודנטיות היא מקום שניתן להשפיע, לשנות ולהיות חלק מתהליכים משמעותיים. תפקידנו לשמור שתקופת חייו של הסטודנטים במכללה תעבור בצורה אופטימלית לנראות עיניו ללא הבדלי דת, גזע ומין. אנו זמינים לשמוע כל סוגיה או צורך שעולים לכם/ן במהלך חייכם כסטודנטים בקמפוס. מיקומה הגאוגרפי מחייב אותנו לקחת אחריות לא רק על עצמנו, אלא גם על הסביבה שאנו חיים בה, כי רק כך נוכל לעשות שינויים אמיתיים”.

{ מדורי האגודה }

המדור מאגד מספר תחומים – התחום האקדמי והתחום הסיוע לסטודנטים שגויסו למילואים במהלך הסמסטר.

מטרת המדור לשמש כאוזן הקשבת בעבור הסטודנטים והסטודנטיות במכללת ספיר, ונמצא כאן בכדי לסייע לסטודנטים בכל הנוגע לעולם האקדמיה במכללה- החל מתלונה או בעיה הנוגעת לתקנון, דרך מרתונים ועד תמיכה בסטודנטים בעמידתם לפני וועדות משמעת וערעורים. בנוסף, המדור אחראי על תחום ההנדסאים ומהווה קשר בין האגודה לסטודנטים ההנדסאים בכל הנוגע לתרבות, רווחה, אקדמיה, תקנונים וכו’.

יתר על כן, המדור מסייע לסטודנטים המשרתים במילואים ומסייע בשמירה על זכויותיהם בקמפוס.

ראש המדור: גיא חדד
רכז חברי מועצה: שחר אבוטבול

מטרת המדור לדאוג לצרכי הסטודנטים בתוך המכללה ומחוצה לה בנושאי דיור, הסעדה ותחבורה ציבורית. זאת על ידי קבלת פניות מהסטודנטים וטיפולם בכדי לאפשר תנאים אופטימליים במהלך הלימודים. במקביל, המדור משתתף במאבקים חברתיים הרלוונטיים לנושאים הללו ונתפסים כחשובים.

מטרתו העיקרית של המדור – להפוך את סביבת הלימודים של הסטודנט לבית.

ראש המדור: אילנה סטרשנוב

מדור שיווק והסברה אמון על הקשר בין פעילות האגודה לבין הסטודנטים.

המדור אחראי על הפעילות ברשתות החברתיות, בהן ניתן להתעדכן על הנעשה באגודה ובמכללה, ולהיות שותפים לקהילה הסטודנטיאלית ברשת החברתית; על הפצת ניוזלייטרים, ועל אתר האגודה.
כמו כן, המדור אחראי על פניות הסטודנטים ברשתות החברתיות ובווטסאפ האגודה.

מטרת המדור היא לחשוף את הסטודנטים והסטודנטיות לשירותים המגוונים שהאגודה מציעה ולתת מענה לכל פנייה, שאלה וטענה.

ראש המדור: טל קלבנוב
רכזת: שחר הלל

מדור יזמות חברתית מהווה משאב ופלטפורמה משמעותיים ומרכזיים עבור סטודנטים, סגל ותושבי האזור בתחומי היזמות והמעורבות החברתית.

המדור מעודד פיתוח שיח, עשייה ואקטיביזם בנושאים חברתיים, סביבתיים, פוליטיים וכלכליים; כמו גם יצירת פלטפורמה ליזמות ומנהיגות חברתית בקמפוס.

מטרתו העיקרית של המדור- הגברת תחושת האכפתיות בקרב סטודנטים ואת האמונה שבכוחם להשפיע ולהוביל שינוי בקהילה בה הם חיים, לפעול בתוכה ולמענה.

ראש המדור: אלרן קרל
רכז תאים חברתיים: אורן סממה

מדור הספורט אמון על שני תחום הפנאי הספורטיבי בקמפוס- מחוגים וסדנאות, ועד נבחרות הספורט המייצגות את המכללה תחת אס”א (איגוד ספורט אקדמי). במהלך השנה הנבחרות מתחרות בליגות וטורנירים שונים שמפעיל האיגוד המאפשר לסטודנטים ספורטאים בתקופת לימודיהם להמשיך ולעסוק בספורט תחרותי ומהנה. המדור פועל לעידוד פעילות ספורטיבית בקרב סטודנטים וסטודנטיות, ושואף לספק מסגרות פנאי אטרקטיביות לסטודנטים החפצים בכך.

ראש המדור: מורי הרצל

מדור תרבות אמון על תכנון והפקת אירועי התרבות והפנאי של האגודה בקמפוס ומחוצה לו, תוך יצירת שיתופי פעולה עם גורמים חיצוניים מתחום התרבות.

כמו כן, המדור מעניק במה לסטודנטים המעוניינים ליצור ולתרום לאווירה הסטודנטיאלית. בנוסף, המדור פועל לקידום אירועי התרבות של כלל האוכלוסיות בקמפוס, במטרה לייצר קהילת סטודנטים מגוונת, מאוחדת, ובעיקר מהנה.

ראש המדור: אריאל קניזו

דואג לרווחת כל הסטודנטים מהמגזר הערבי

ראש המדור: עוהוד אבו מדיע’ם

המדור התפעול מתעסק בצד התפעולי של האגודה- החל מריכוז הציוד הלוגיסטי, עזרה בתפעול אירועים במכללה ועד שירות לגופים לעזרה לוגיסטית. המדור דואג לשמור על קשר טוב ועזרה הדדית עם בעלי התפקידים במכללה למען תפקוד שוטף ותקין, ולמען ציבור הסטודנטים.

ראש המדור: מרטין רודריגס