אגודה שקוף עם טקסט

050-778-8949 :WhatsApp

077-9802773

aguda@sapir.ac.il

התחבר/י

מדור יזמות חברתית

מדור יזמות חברתית מעודד אקטיביזם ועשייה ואחראי על כל היוזמות הסטודנטיאליות והאירועים החברתיים במהלך השנה, בקמפוס ומחוצה לו. המדור מספק מסגרת פעילות לכלל התאים החברתיים במכללה ומפעיל ארבעה מועדונים המעניקים כלים משמעותיים להשתלבות בעולם העבודה שמעבר לתוכן האקדמי.

כל סטודנט/ית עם רעיון ליזום ולשנות, מוזמנ/ת לפנות אלינו לצורך השתתפות בתא ואף עמידת בראש תא חדש/קיים. המדור נועד לתת לכם הסטודנטים, מקום להשפיע ולשנות, ואנחנו כאן כדי לעזור לכל אחד ואחת לאורך כל הדרך.

סטודנטים וסטודנטיות שייקחו חלק בפעילות בתא חברתי, זכאים לקבל 2 נק”ז עבור 60 שעות התנדבות שנתיות!

* לפרטים נוספים יש לפנות לראש המדור בטופס בתחתית העמוד

ראש מדור יזמות חברתית - מאי שיימן

התאים החברתיים שלנו:

התא הגאה

להט"ב בקמפוס? יש לך כתובת! האחווה הסטודנטיאלית הגאה היא הבית של הסטודנטים.ות הגאים.ות בקמפוסים. - יצירת תוכן ותרבות להט"ביים, מפגשים חברתיים, עשייה ואקטיביזם. אם את.ה רוצה לקחת חלק בעשייה, או זקוק.ה למענה בתחום הלהט"ב באקדמיה - צרו איתנו קשר! ראש התא: שחף לוי - 0508802849

התא הדתי

מטרת התא היא לשמש בית חם וליצור קהילה לחברה הדתית במכללת ספיר. לעיתים לא קל לצאת מהקהילות מהן הגענו אל תוך מרחב חילוני ועדיין לשמור ולקיים אורח חיים דתי ולכן התא יוצר קהילה דתית בתוך המכללה אשר נותנת מענה לצרכים של הסטודנט הדתי. פעילויות, מפגשי שיח, ארוחות שבת משותפות, אירועים בחגים וגם הגנה על זכויות החברה הדתית בתוך הקמפוס. יצירת קשר פייסבוק 'התא הדתי במכללת ספיר' ראש התא יפעה בנדל 0503314035

תא סמ"ן

סטודנטים.ות שמנהיגים.ות נגישות ושילוב באקדמיה. מה אנחנו מציעים לכם ? אוזן קשבת ומרחב פתוח להתייעצות, תיווך לגורמים בקמפוס שאחראים על נגישות ומנגישים עבורכם מידע על הזכויות שמגיעות לכם.ן ועזרה בקידומן.

תא יוצאים בשאלה

התא מספק בית לסטודנטים וסטודנטיות חרדים ודתיים לשעבר, במטרה להעניק שווין הזדמנויות וזכיות תוך בניית קהילה חברתית המאפשרת שיח פתוח, סדנאות, מפגשים חברתיים ומתן כלים למימוש הפוטנציאל. התא פועל הן מול גורמי ניהול במכללה והן מול גורמים חיצוניים המעניקים תמיכה כלכלית, נפשית, אקדמית וחברתית. כמו כן התא מקיים ערבי חברה משותפים ויוצר מרחב וירטואלי ופיזי המאפשר שיח תומך ומשתף. בנוסף, נרקמים שת"פ עם גורמים שונים לטובת קיום סדנאות ייעודיות והרצאות, מתן מענה וסיוע רגשי, שיעורי עזר להשלמת פערים, ארוחות שישי וערבי חג משותפים ועוד.

התא הפמניסטי

הצטרפ.י לתא הפמיניסטי ובואי להוביל איתנו עשייה חברתית נשית. התא הפמיניסטי פועל לאורך השנה למען קידום נשים באקדמיה והבטחת ביטחון מגדרי ברחבי הקמפוס. התא מקיים קשר רציף עם הנציבות למניעת הטרדות מיניות ומפעיל מוקד סיוע לסטודנטיות וסטודנטים. כמו כן נערוך אירועי שיא ברוח התא. אחיותיי - ביחד אנחנו כוח!

תא סול טוק

לא מעט א.נשים, מתמודדים עם חוויות לא פתורות מהשירות הצבאי, במודע או שלא במודע. לא פעם מציאות החיים מעוררת ומעצימה רגשות קבורים מהשירות הצבאי - בדידות, חוסר אונים, בלבול, פחד ואי וודאות. מטרת התא להביא לכך שכל חייל.ת בעבר, יכירו בחשיבות עיבוד החוויה הצבאית ויבינו כי מדובר בתהליך נורמלי, חשוב ומשמעותי על מנת לשמור ולדאוג לרווחת החיים האישית., אנחנו כאן בסול טוק ספיר מזמינים אתכם להרים טלפון, לשתף ולדבר. לפרטים: טל - 052-2413003 הגר- 053-7311455

כיף לראות אתכם נהנים

טופס פנייה לעו"ד האגודה

עורך הדין של האגודה מספק שירות לסטודנטים ולסטודנטיות חברי האגודה ללא עלות בתחומים הבאים:

• תצהירים לארנונה ולמלגות
• אימותי חתימה על תצהירים
• ייעוץ משפטי בכל נושא

הפרטים התקבלו. לקראת יום הפגישות הבא עם עורך הדין שלנו, ניצור קשר לתיאום מועד הפגישה :)