fbpx
לוגו אגודה חדש

050-778-8949 :WhatsApp

077-9802773

aguda@sapir.ac.il

התחבר/י

עושים כסף

עושים כסף

מבולבלים מכמות המלגות?
ריכזנו עבורך את כל הפרטים על המלגות שתוכלו לקבל, ומה צריך לעשות במסגרתן

"מלגה פה!" האתר הגדול למלגות בישראל

באתר מרוכזת רוב המלגות הקיימות בארץ, והן מחולקות לקטגוריות: מלגות עם התנדבות, מלגות ללא התנדבות, חיילים משוחררים, פריפריה, מוצא ומגדר ועוד.

מלגות התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות הארצית

האתר מרכז מגוון של מלגות מטעם ההתאחדות. מומלץ להתעדכן באתר מדי פעם, כי נפתחות מלגות חדשות כל הזמן!

מלגות סיוע של משרד הדיקן במכללת ספיר

לצורך הגשת בקשה למלגת דיקן יש להכנס למידע האישי לסטודנטים שבאתר המכללה ומשם ללשונית המלגות ולהגיש בקשה למלגת הסיוע. * ישנה אפשרות להרשם לאימות חתימה על תצהיר, ניתוק קשר מההורים תחת לשונית מדור רווחה-טופס פנייה לעו"ד

מלגות היחידה למעורבות חברתית

היחידה למעורבות חברתית בספיר מציעה מגוון רחב של מלגות המשלבות עשייה חברתית ומשמעותית באזור שדרות והסביבה.

מלגת פרח

מלגה של 10,000 ש"ח בשדרות ושער הנגב! נותרו מקומות אחרונים מוזמנים להירשם מחפשת סטודנטים ניידים לפרויקט חונכות לילדים מקסימים המחפשים אח/ות שילווה אותם במהלך השנה! סטודנטים רגישים ומסורים לעבודה משמעותית שעות גמישות, התחשבות בתקופת מבחנים ומענק מילואים למשרתים! מוזמנים לפנות אליי לפרטים נוספים עמית: 0545653299

מלגת משרד החינוך

המלגה המוענקת ללא התנדבות. סכום המלגה נע בין 12,000-4,000 ש"ח

מלגת "קרן אייסף"

קרן אייסף מקדמת את הנגישות להשכלה גבוהה ופיתוח ערכי מנהיגות ומחויבות חברתית באמצעות הענקת מלגות לימודים לסטודנטים מהפריפריה החברתית, השואפים למימוש הפוטנציאל למצוינות אישית. הקרן מעניקה מלגות סיוע לסטודנטים לתשלום שכר הלימוד לאורך כל שנות לימודיהם. בנוסף לקבלת המלגות הסטודנטים משתתפים בתכניות הכשרה ייחודית בתחום המנהיגות החברתית במוסדות להשכלה גבוהה בהם הם לומדים. המלגה ניתנת ל: סטודנטים בעלי קשיים כלכליים חיילים משוחררים יוצאי צבא או שירות לאומי סטודנטים  בעלי פוטנציאל למצוינות ומעורבות חברתית עולים חדשים יוצאי אתיופיה וחבר העמים צעירים שהם הראשונים לפנות לאקדמיה במשפחתם המעורבות הנדרשת הינה ארבע שעות של עשייה בקהילה בכל שבוע והשתתפות במפגשי הכשרה ייעודית במהלך השנה בנוסף לנוכחות במפגשי קבוצות מנהיגות, המתקיימות במהלך השנה.

מלגת "שגרירי רוטשילד"

ארגון שגרירי רוטשילד עוסק בפיתוח המצוינות האישית והחברתית של סטודנטים, על מנת לקדמם למיצוי הפוטנציאל האישי, האקדמי והתעסוקתי, תוך מחויבות ועשייה חברתית מקצועית. זכאות למלגה: מי שעתיד/ה להתחיל את שנת הלימודים הראשונה לתואר ראשון, או מי שנותרה לו/ה יתרת לימודים של שלוש שנים לתואר ראשון. בעלי/ות אחריות חברתית, נכונות לעשייה חברתית משמעותית ומחויבות לקהילה עמידה בתנאי סף סוציו-אקונומיים המלגה על סך 20,000 ₪.

מלגת "תוצרת הארץ"

רשת קהילות צעירים 'תוצרת הארץ' היא תנועה המעודדת התיישבות ישראלית ומטרתה להוביל שינוי חברתי על ידי עידוד התיישבותם של צעירים ביישובי הפריפריה הגיאוגרפית והחברתית של ישראל. קיימות 14 קהילות: בשדרות, נחל עוז, נתיבות, בכפר השיקומי עדי נגב ועוד. גובה המלגה הוא עד 16,000 ש"ח בשנה.

מלגת תוכנית סל"ע

מה נותנים לך? א-נשים מעולים ומעולות לפעול ולחלום איתם. מקום פעילות צעיר ומלא אנרגיות. ידע נרחב בתחומי כלכלה וחברה מבכירי המומחים בתחום. הכרות עם עולם העבודה המאורגנת ואיך דברים קורים באמת. כלים פרקטיים בתכנון והוצל"פ של פרויקטים בקמפוס. עצמאות בתפקיד. גמישות בניהול הלו"ז האישי שלך. פיתוח וניסיון מקצועי. ליווי של אנשי פיתוח קהילה, טכנולוגיה, מנהל/ת התוכנית. הכרות עם חומרים וכלים לפרסום אירועים ויצרת קשרים עם גורמים רלוונטים לכל פרויקט.

משרד דיקן הסטודנטים

באתר דיקן הסטודנטים תוכלו למצוא מגוון רחב של מלגות החל ממלגות סיוע סוציואקונומיות, קהילות סטודנטים ומשרתי המילואים.

ממדים ללימודים

"ממדים ללימודים" הינה מלגה המיועדת ללוחמות וללוחמים משוחררים ולבנות ובני אוכלוסיות ייחודיות לאחר שירותם הצבאי.

הלל ספיר

הלל במכללת ספיר הוא מקום מפגש המזמין את הסטודנטים בקמפוס להיות מעורבים חברתית וערכית על ידי שילוב של לימוד ועשייה. הלל ספיר התחיל את דרכו בשנת 2007 במטרה לעודד סטודנטים לקחת אחריות על זהותם האישית דרך עשייה משמעותית למען קהילת האזור, מפגש עם צעירים יהודים מהתפוצות, שיח עם קבוצות שונות אודות החיים בישראל ועוד. מרכז הלל במכללה האקדמית ספיר מציע לסטודנטים מנעד רחב של פעילויות הכוללות עשייה חברתית במגוון תחומים לצד חקר, העשרה ופיתוח אישי.

חונכות לסטודנטים

סטודנטים אשר קיבלו בקורס ציון גבוה מ-85 יכולים להרשם למתן שיעורי עזר בתשלום. איך נרשמים? נכנסים למידע האישי>בקשות וערעורים>אפשרויות הגשה>משרד דיקן הסטודנטים>הצטרפות למאגר חונכים

טופס פנייה לעו"ד האגודה

עורך הדין של האגודה מספק שירות לסטודנטים ולסטודנטיות חברי האגודה ללא עלות בתחומים הבאים:

• תצהירים לארנונה ולמלגות
• אימותי חתימה על תצהירים
• ייעוץ משפטי בכל נושא

הפרטים התקבלו. לקראת יום הפגישות הבא עם עורך הדין שלנו, ניצור קשר לתיאום מועד הפגישה :)