אגודה שקוף עם טקסט

050-778-8949 :WhatsApp

077-9802773

aguda@sapir.ac.il

התחבר/י

עושים כסף

עושים כסף

מבולבלים מכמות המלגות?
ריכזנו עבורך את כל הפרטים על המלגות שתוכלו לקבל, ומה צריך לעשות במסגרתן

"מלגה פה!" האתר הגדול למלגות בישראל

באתר מרוכזת רוב המלגות הקיימות בארץ, והן מחולקות לקטגוריות: מלגות עם התנדבות, מלגות ללא התנדבות, חיילים משוחררים, פריפריה, מוצא ומגדר ועוד.

מלגות התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות הארצית

האתר מרכז מגוון של מלגות מטעם ההתאחדות. מומלץ להתעדכן באתר מדי פעם, כי נפתחות מלגות חדשות כל הזמן!

מלגות סיוע של משרד הדיקן במכללת ספיר

לצורך הגשת בקשה למלגת דיקן יש להכנס למידע האישי לסטודנטים שבאתר המכללה ומשם ללשונים מלגות ולהגיש בקשה למלגת הסיוע * ישנה אפשרות להרשם לאימות חתימה על תצהיר, ניתוק קשר מההורים תחת לשונית מדור רווחה-טופס פנייה לעו"ד

מלגות היחידה למעורבות חברתית

היחידה למעורבות חברתית בספיר מציעה מגוון רחב של מלגות המשלבות עשייה חברתית ומשמעותית באזור שדרות והסביבה.

מלגת פרח

המלגאיםות של "פרח" חונכיםות ילדים/סטודנטים בתחום הלימודי והרגשי. המלגה הניתנת בסך 5,200 ש"ח, ובמקרים מסוימים ניתן לקבל מלגה מוגדלת. ההתנדבות כוללת כ-120 שעות שנתיות.

מלגת משרד החינוך

המלגה המוענקת ללא התנדבות. סכום המלגה נע בין 12,000-4,000 ש"ח

מלגת "קרן אייסף"

קרן אייסף מקדמת את הנגישות להשכלה גבוהה ופיתוח ערכי מנהיגות ומחויבות חברתית באמצעות הענקת מלגות לימודים לסטודנטים מהפריפריה החברתית, השואפים למימוש הפוטנציאל למצוינות אישית. הקרן מעניקה מלגות סיוע לסטודנטים לתשלום שכר הלימוד לאורך כל שנות לימודיהם. בנוסף לקבלת המלגות הסטודנטים משתתפים בתכניות הכשרה ייחודית בתחום המנהיגות החברתית במוסדות להשכלה גבוהה בהם הם לומדים. המלגה ניתנת ל: סטודנטים בעלי קשיים כלכליים חיילים משוחררים יוצאי צבא או שירות לאומי סטודנטים  בעלי פוטנציאל למצוינות ומעורבות חברתית עולים חדשים יוצאי אתיופיה וחבר העמים צעירים שהם הראשונים לפנות לאקדמיה במשפחתם המעורבות הנדרשת הינה ארבע שעות של עשייה בקהילה בכל שבוע והשתתפות במפגשי הכשרה ייעודית במהלך השנה בנוסף לנוכחות במפגשי קבוצות מנהיגות, המתקיימות במהלך השנה.

מלגת "שגרירי רוטשילד"

ארגון שגרירי רוטשילד עוסק בפיתוח המצוינות האישית והחברתית של סטודנטים, על מנת לקדמם למיצוי הפוטנציאל האישי, האקדמי והתעסוקתי, תוך מחויבות ועשייה חברתית מקצועית. זכאות למלגה: מי שעתיד/ה להתחיל את שנת הלימודים הראשונה לתואר ראשון, או מי שנותרה לו/ה יתרת לימודים של שלוש שנים לתואר ראשון. בעלי/ות אחריות חברתית, נכונות לעשייה חברתית משמעותית ומחויבות לקהילה עמידה בתנאי סף סוציו-אקונומיים המלגה על סך 20,000 ₪.

מלגת "תוצרת הארץ"

רשת קהילות צעירים 'תוצרת הארץ' היא תנועה המעודדת התיישבות ישראלית ומטרתה להוביל שינוי חברתי על ידי עידוד התיישבותם של צעירים ביישובי הפריפריה הגיאוגרפית והחברתית של ישראל. קיימות 14 קהילות: בשדרות, נחל עוז, נתיבות, בכפר השיקומי עדי נגב ועוד. גובה המלגה הוא עד 16,000 ש"ח בשנה.

טופס פנייה לעו"ד האגודה

עורך הדין של האגודה מספק שירות לסטודנטים ולסטודנטיות חברי האגודה ללא עלות בתחומים הבאים:

• תצהירים לארנונה ולמלגות
• אימותי חתימה על תצהירים
• ייעוץ משפטי בכל נושא

הפרטים התקבלו. לקראת יום הפגישות הבא עם עורך הדין שלנו, ניצור קשר לתיאום מועד הפגישה :)