מי אנחנו?

היא הגוף המייצג את הסטודנטים במכללה מול ההנהלה והגורמים האקדמיים למען קידום האינטרס הסטודנטיאלי, תוך שאיפה לשיפור מתמיד בתנאי הלימוד ושמירה על תנאים שווים לכל סטודנט באקדמיה.

אנו החוט המקשר בין הסטודנט/ית לבין הנהלת המוסד בשאיפה לייצר קרקע נוחה ללמידה, וחוויה לכלל הסטודנטים במגוון תחומים: אספקת השירותים החברתיים, התרבותיים הכלכליים וכן שירותים הנוגעים לרווחת הסטודנט/ית- החל מסיוע וייעוץ, דרך חיזוק וליווי מיזמים חברתיים, ועד הפקת אירועי תרבות ופנאי.

יורי לוין, יו”ר האגודה: “אגודת הסטודנטים והסטודנטיות היא מקום שניתן להשפיע, לשנות ולהיות חלק מתהליכים משמעותיים. תפקידנו לשמור שתקופת חייו של הסטודנטים במכללה תעבור בצורה אופטימלית לנראות עיניו ללא הבדלי דת, גזע ומין. אנו זמינים לשמוע כל סוגיה או צורך שעולים לכם/ן במהלך חייכם כסטודנטים בקמפוס. מיקומה הגאוגרפי מחייב אותנו לקחת אחריות לא רק על עצמנו, אלא גם על הסביבה שאנו חיים בה, כי רק כך נוכל לעשות שינויים אמיתיים”.

מדורי האגודה

מטרת המדור היא לשמש אוזן קשבת עבור הסטודנטים והסטודנטיות במכללת ספיר, ולסייע לסטודנטים בכל התחום האקדמי במכללה באופן שוטף – החל מטיפול בבעיה אקדמית אישית וכללית, דרך עבודה מול הנהלת המכללה בענייני התקנון האקדמי ומשובי ההוראה; ועד לתמיכה וליווי משפטי של סטודנטים בעמידתם לפני וועדות משמעת וערעורים.

במסגרת עבודתו, פועל המדור באמצעות נציגים הלומדים במחלקות השונות, ושמטרתם להיות החוט המקשר בין הסטודנטים לבין האגודה בכל נושא או יוזמה אקדמית שעולה מתוך המחלקה – מאגרי סיכומים, מרתונים, קורסי עזר ועוד.   

המדור אחראי גם על הסטודנטים הלומדים במרכז הטכנולוגי להנדסאים ומהווה את הקשר בין האגודה לסטודנטים ההנדסאים בכל הנוגע לתרבות, רווחה, אקדמיה, תקנונים וכו’.

יתר על כן, המדור מסייע לסטודנטים המשרתים במילואים ומסייע בשמירה על זכויותיהם בקמפוס.

ראש המדור: גיא חדד
רכז המדור: שחר אבוטבול

המדור דואג לצורכי הסטודנטים בתוך המכללה ומחוצה לה בנושאי דיור, הסעדה ותחבורה ציבורית.

המדור מטפל בפניות העולות מהסטודנטים ושואף ליצור תנאים אופטימליים במהלך הלימודים. במקביל, המדור משתתף במאבקים חברתיים הרלוונטיים לנושאים הללו ונתפסים כחשובים.

מטרתו העיקרית של המדור – להפוך את סביבת הלימודים של הסטודנט לבית.

ראש המדור:

מדור שיווק והסברה אמון על הקשר בין פעילות האגודה לבין הסטודנטים.

המדור אחראי על הפעילות ברשתות החברתיות, בהן ניתן להתעדכן על הנעשה באגודה ובמכללה, ולהיות שותפים לקהילה הסטודנטיאלית ברשת החברתית; על הפצת ניוזלייטרים, ועל אתר האגודה.
כמו כן, המדור אחראי על פניות הסטודנטים ברשתות החברתיות ובווטסאפ האגודה.

מטרת המדור היא לחשוף את הסטודנטים והסטודנטיות לשירותים המגוונים שהאגודה מציעה ולתת מענה לכל פנייה, שאלה וטענה.

ראש המדור: שחר הלל
צלם ועורך: יואב באומן
גרפיקאית: רעיה קולטקר

תרבות

מדור תרבות אמון על תכנון והפקת אירועי התרבות והפנאי של האגודה בקמפוס ומחוצה לו, תוך יצירת שיתופי פעולה עם גורמים חיצוניים מתחום התרבות.

כמו כן, המדור מעניק במה לסטודנטים המעוניינים ליצור ולתרום לאווירה הסטודנטיאלית. 

המדור פועל לקידום אירועי התרבות של כלל האוכלוסיות בקמפוס, במטרה לייצר קהילת סטודנטים מגוונת, מאוחדת, ובעיקר מהנה.

ראש המדור: עדן יונה

מדור יזמות חברתית מהווה משאב ופלטפורמה משמעותיים ומרכזיים עבור סטודנטים, סגל ותושבי האזור בתחומי היזמות והמעורבות החברתית.

המדור מעודד פיתוח שיח, עשייה ואקטיביזם בנושאים חברתיים, סביבתיים, פוליטיים וכלכליים; כמו גם יצירת פלטפורמה ליזמות ומנהיגות חברתית בקמפוס.

מטרתו העיקרית של המדור- הגברת תחושת האכפתיות בקרב סטודנטים ואת האמונה שבכוחם להשפיע ולהוביל שינוי בקהילה בה הם חיים, לפעול בתוכה ולמענה.

ראש המדור: 

מדור הספורט אחראי על נבחרות הספורט, ההתנהלות מול המרכז ההידרותרפי,  אירועי ספורט, משחקי בית וחוץ, ותחרות אס”א השנתית באילת.

במהלך השנה הנבחרות מתחרות בליגות וטורנירים שונים שמפעיל האיגוד המאפשר לסטודנטים ספורטאים בתקופת לימודיהם להמשיך ולעסוק בספורט תחרותי ומהנה. המדור פועל לעידוד פעילות ספורטיבית בקרב סטודנטים וסטודנטיות, ושואף לספק מסגרות פנאי אטרקטיביות לסטודנטים החפצים בכך.

ראש המדור: 

המדור מספק מענה ותמיכה לכל סטודנט וסטודנטית מהמגזר הערבי בתחומים שונים.

המדור אחראי על פיתוח התרבות והמורשת הערבית ומפיק אירועים, סרטונים, סיורים ועוד.

ראש המדור: נור עגמי

המדור אחראי על הפן התפעולי והלוגיסטי של האגודה.

המדור דואג לשמור על קשר טוב ועזרה הדדית עם בעלי התפקידים במכללה למען תפקוד שוטף ותקין, ולמען ציבור הסטודנטים.

טופס פנייה לעו"ד האגודה

עורך הדין של האגודה מספק שירות לסטודנטים ולסטודנטיות חברי האגודה ללא עלות בתחומים הבאים:

• תצהירים לארנונה ולמלגות
• אימותי חתימה על תצהירים
• ייעוץ משפטי בכל נושא

הפרטים התקבלו. לקראת יום הפגישות הבא עם עורך הדין שלנו, ניצור קשר לתיאום מועד הפגישה :)