אגודה שקוף עם טקסט

050-778-8949 :WhatsApp

077-9802773

aguda@sapir.ac.il

התחבר/י

חוסכים כסף

"יש הנחה לסטודנטים?"

כרטיס סטודנט המעניק הטבות והנחות במגוון בתי עסק ברחבי הארץ!
מקומות רבים מעניקים הנחות, אך לא כולם מפרסמים זאת. תמיד כדאי לשאול 😉
בנוסף, קיימים אתרים ואפליקציות שמעניקים דילים, הנחות והטבות לסטודנטים. קבוצות אלו יוצרות שיתופי פעולה עם מגוון עסקים לטובת סטודנטים. אתרים ששווה להכיר:
סטודנט גרופ – לחץ כאן
איי סטודנט – לחץ כאן

פנטזיות של חופשת סמסטר

סטודנטים וסטודנטיות חברי אגודה זכאים להנחות בנסיעות לחו”ל דרך משרד הנסיעות “איסתא” שנמצא במכללה! במשרד, או באתר, תוכלו להנפיק כרטיס סטודנט בין לאומי המעניק הנחות והטבות בחו”ל! מלבד “איסתא” ישנן סוכנויות נסיעות נוספות המעניקות הנחות שונות ללומדים במוסדות להשכלה גבוהה. 

הנהג שלנו חברמ'ן!

חוזה סטודנט ברב-קו מעניק הנחות משמעותיות הנעות בין 33%-50%! כיצד מממשים את ההטבה ? 1. סטודנט שאין ברשותו כרטיס רב קו – יש לגשת תחילה לאחת מנקודות ההנפקה של כרטיסי ה”רב-קו” ולהנפיק כרטיס בפרופיל סטודנט. בכדי להנפיק את הכרטיס יש להצטייד ב: כרטיס סטודנט + אישור לימודים בתוקף + תעודה מזהה. 2. סטודנט אשר ברשותו כרטיס רב קו אישי פעיל יכול לבצע את שינוי הפרופיל לפרופיל סטודנט באמצעות האפליקציה בטלפון הנייד / דרך המחשב ברכישת מכשיר ייעודי לטעינת רב קו / בכל אחד ממרכזי השירות של רב קו הפרוסים ברחבי הארץ. כדי לבצע את שינוי הפרופיל יש להצטייד ב: כרטיס סטודנט + אישור לימודים בתוקף + תעודה מזהה.  

אוכל, קדימה אוכל!

מחירים מסובסדים בקפיטריות בפיקוח האגודה! כמו כן, קיימות עמדות מיקרוגלים לחימום אוכל, מתקני מים ומכונות שתייה וחטיפים ברחבי הקמפוס!

חיים של בנק

מרבית הבנקים מעניקים הטבות לסטודנטים, כמו חשבון בנק ללא עמלות. גם חברות האשראי מציעות לרוב דילים משתלמים לסטודנטים, שווה לבדוק!

סידרנו לכם הנחות בעסקים מקומיים!

טופס פנייה לעו"ד האגודה

עורך הדין של האגודה מספק שירות לסטודנטים ולסטודנטיות חברי האגודה ללא עלות בתחומים הבאים:

• תצהירים לארנונה ולמלגות
• אימותי חתימה על תצהירים
• ייעוץ משפטי בכל נושא

הפרטים התקבלו. לקראת יום הפגישות הבא עם עורך הדין שלנו, ניצור קשר לתיאום מועד הפגישה :)